PRP procedūra

PRP procedūra yra saugus ir natūralus būdas atjauninti odą be chirurgijos ar cheminių medžiagų. Ši procedūra padeda išlaikyti natūralią išvaizdą, nes nekeičia veido bruožų ir nekuria dirbtinumo. PRP odos atjauninimui galima naudoti vietose, kuriose netinka kiti gydymo metodai, pvz., itin jautri zona aplink akis, kaklas, dekolte sritis, nugarinis rankų paviršius. Be to, šią procedūrą galima kombinuoti su kitais gydymo metodais.

 

Kas yra PRP?

Kraujas sudarytas iš skystosios dalies plazmos ir kietųjų komponentų: raudonųjų ląstelių (eritrocitų), baltųjų ląstelių (leukocitų) ir trombocitų. PRP (Platelite Rich Plasma) yra trombocitais praturtinta plazma. PRP procedūros metu naudojama iš paties paciento kraujo išskirta trombocitais praturtinta kraujo plazma.

 

Kaip PRP veikia?

Trombocitų sudėtyje yra šimtai baltymų, vadinamų augimo faktoriais, kurie skatina epidermio ir endotelio ląstelių augimą, naujų kapiliarų formavimąsi, kolageno ir hialurono rūgšties sintezę, žaizdų gijimą ir audinių regeneraciją. Veikiant augimo faktoriams padidėja odos stangrumas ir elastingumas, palygėja raukšlės ir odos nelygumai - oda atjaunėja. Suleidus PRP plaukuotoje galvos dalyje, suaktyvėjus ląstelių augimui ir kraujotakai, pastebimai sumažėja plaukų slinkimas bei suaktyvėja jų augimas. 

 

Kokių rezultatų galima tikėtis?

  • Pagerėjusi odos tekstūra ir tonusas
  • Sumažėjusios raukšlės bei dėmės
  • Pašviesėjusi paakių sritis
  • Drėgnesnė bei elastingesnė oda
  • Sumažėję aknės randai bei strijos

 

Pasiruošimas procedūrai

2 savaites prieš procedūrą negalima vartoti aspirino ar kitų kraujo krešumą mažinančių vaistų bei antibiotikų (jeigu tai nesukels jūsų sveikatos būklės pablogėjimo). Parą  laiko iki procedūros negalima vartoti alkoholio. PRP negalima atlikti sergant tam tikromis ligomis bei esant tam tikroms būklėms, todėl, prieš atliekant PRP, būtina susipažinti su kontraindikacijomis.  

 

Žr. PRP kontraindikacijos

 

Kaip vyksta procedūra?

Prieš atliekant procedūrą, oda patepama nuskausminančiu kremu. Į specialų mėgintuvėlį iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo. Mėgintuvėlis dedamas į centrifugą, kuri padeda išskirti  kraujo plazmą su trombocitais. PRP (trombocitais praturtinta plazma) plonomis adatomis suleidžiama į problemines odos vietas. Procedūra užtrunka apie 30-60 minučių.

 

Ką galite pajusti ir kaip atrodyti po procedūros?

Iš karto po procedūros oda gali būti jautresnė, paraudususi, retais atvejais gali būti kraujosruvų. Tai yra normali odos reakcija. Paraudimo intensyvumas ir trukmė yra individualūs. Dažniausiai sumažėja per kelias valandas.

 

Kada pastebimi rezultatai?

Pirmieji rezultatai pastebimi po 2-3 savaičių, tikrasis poveikis - po 2-3 mėnesių. Procedūra turi suminį poveikį, todėl PRP rekomenduojama atlikti kas 4 savaites 2-3 kartus per metus.

 

Po procedūros galite gyventi savo įprastą gyvenimą tačiau privalote laikytis specialaus režimo.

 

Žr. ATMINTINĖ po PRP

 

KAINORAŠTIS

 

Susisiekite su mumis

ačiū