Nechirurginė vokų plastika

Akių vokų oda yra ypatingai plona, jautri ir kasdien mirksint – labai judri. Dėl šių priežasčių pirmieji nuovargio požymiai bei smulkios linijos ar raukšlės atsiranda būtent srityje aplink akis. Be to, akių zona yra labai jautri išoriniams poveikiams (pvz., saulei, tabakui) bei nuovargiui, stresui, nemigai. Laikui bėgant, labai plona oda praranda elastingumą bei stangrumą, susiformuoja raukšlės. Akių vokai tampa sunkūs, užkritę, apatiniuose vokuose atsiranda riebalų kišenių, išryškėja raukšlės išoriniuose akių kampuose. Blefaroplastikos tikslas yra pašalinti ar sumažinti šiuos vokų trūkumus, kad akys atrodytų jaunesnės ir jose nesimatytų nuovargio.

Daugelis specialistų vis dar taiko chirurginį vokų gydymo būdą. Tačiau, sukūrus plazmos generatorių Jett Plasma Lift Medical, atsirado naujas nechirurginis blefaroplastikos metodas, kuris yra mažiau invazyvus būdas atjauninti akių srities odą. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, be sąlyčio su oda ir be pjūvio, todėl nelieka rando, o gijimo laikas yra trumpas (vidutiniškai 5 - 7 dienos).

 

VOKŲ KOREKCIJA SU „Jett Plasma Lift Medical“

Jett Plazma Lift Medical yra medicinos prietaisas, plazmos generatorius. Akių vokų korekcija Jett Plasma Lift Medical prietaisu arba kitaip vadinama nechirurginė blefaroplastika yra natūralus odos atnaujinimo bei pakėlimo būdas, kurio metu naudojama prietaiso generuojama plazmos energija.

Plazmos srautas yra labai plonas, todėl procedūrą galima atlikti itin tiksliai, saugiai ir nežalojant aplinkinių audinių. Šios Jett Plasma Medical prietaiso savybės išskiria jį iš kitų, todėl jį galima naudoti ypatingai jautriai akių sričiai.

 

KAIP VYKSTA PROCEDŪRA

Nechirurginė blefaroplastika atliekama vietinėje nejautroje, todėl ji yra neskausminga. Procedūra trunka apie 30 minučių. Plazmos prietaisas yra bekontaktis, neturintis sąlyčio su oda, todėl po procedūros nelieka rando. Gijimas trunka 5-7 dienas. Galutinis rezultatas matomas po 2-4 mėnesių.

 

GIJIMAS PO PROCEDŪROS

5–7 dienas po gydymo būtina skirti ypatingą dėmesį odos priežiūrai. Makiažą galima naudoti tik po 7-10 dienų. Pirmosiomis dienomis oda būna paraudusi, paburkusi, jautri. 

Po 3-4 dienų vokų oda pradeda pleiskanoti bei luptis.

4–7 dieną, gydymo vietoje susiformavę šašeliai ir pluta pradeda kristi. Iš po jų matosi gyjanti rausva oda.

Po 14 dienų rekomenduojama gydytojo konsultacija.

3–4 mėnesius po gydymo, siekiant išvengti hiperpigmentacijos, būtina naudoti apsauginius SPF 50+ produktus bei nešioti akinius nuo saulės 

 

Jett Plasma Lift Medical INDIKACIJOS

  • Užkrentantys viršutiniai vokai
  • Patamsėję paakiai, maišeliai po akimis
  • Smulkios linijos bei raukšlės akių srityje

 

PIEŠ IR PO NECHIRURGINĖS VOKŲ PLASTIKOS

Kainoraštis

Susisiekite su mumis

ačiū